KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7964574
nr 796 4574
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Richard Ryan, signerad, motivets mått: 37x30
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:19:41
4/12 16:26:35
300 kr
10/12 18:23:02
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan